posłuchaj co powie Ci Narew…

Bardzo ładne i trwałe drzwi w konkurencyjnych cenach.

Bardzo ładne i trwałe drzwi w konkurencyjnych cenach.

sie 27, 2014

Drzwi zewnętrzne są wizytówką każdego domu. Powinny być estetyczne, mocne, odporne na wypaczenia i ciepłe. Drzwi wewnętrzne to element nie tylko funkcjonalny ale także i dekoracyjny. W ofercie firmy domaszewscy producenta drzwi drewnianych – sosnowych i dębowych każdy znajdzie coś dla siebie.

Projekty drzwi zewnętrznych i wewnętrznych w klasycznym i nowoczesnym stylu cieszą się dużym zainteresowaniem. Zapoznaj się z pełną ofertą produktów gotowych przedstawionych w naszym prospekcie.

POBIERZ NASZ KATALOG

Jeżeli nie znalazłeś wzoru dla siebie firma jest w stanie zaprojektować i wykonać oryginalne i niepowtarzalne projekty drzwi do najbardziej nietypowych pomieszczeń.

Domaszewscy s.c. Produkcja drzwi. Domaszewski R.K.

18-421 Piątnica, Kownaty 48 B

Tel/fax: 86 219 17 06 Kom: 505 52 25 98 Pomiar, montaż: 503 86 13 45

Strona internetowa: www.domaszewscy.pl

E-mail: doomaszewscy@wp.pl

Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe

e-Księgarnia

Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej księgarni internetowej. Nasza księgarnia to ponad 100 książek z różnych dziedzin życia związanych z regionem łomżyńskim. Szukasz informacji o Łomży? Publikacje z e-Księgarni ŁTN to najrzetelniejsze i najobszerniejsze źródło wiedzy.

Przejdź do e-Księgarni
Ulica Długa 13 w Łomży

Publikacje

Oferta wydawnicza

Nasze publikacje to ogromna skarbnica wiedzy o Łomży i ziemi łomżyńskiej. Znajdziesz u nas książki o regionie, jego historii, przyrodzie, języku, szkolnictwie oraz dotyczących takich dziedzin badań jak archiwistyka, socjologia czy weterynaria.