posłuchaj co powie Ci Narew…

Blaty z granitu w kuchni – JW Granit

Blaty z granitu w kuchni – JW Granit

sie 27, 2014

Można wskazać wiele zalet, jakie niesie użycie do tworzenia blatów granitu. Blaty kuchenne z niego wytworzone są bardzo odporne na ścieranie, warunki pogodowe (jak np. zbyt duża temperatura), zarysowania i uszkodzenia, o które np. przy gotowaniu bardzo łatwo. Dzięki takiemu materiałowi jak granit, blaty kuchenne łatwo zachować przez długi czas w bardzo dobrym stanie. Są także gładkie w dotyku, a poza tym posiadają niewątpliwe walory estetyczne – są po prostu ładne.

Blaty kuchenne z granitu są przede wszystkim ekologiczne i pozbawione niekorzystnych związków chemicznych, a dzięki temu – niegroźne dla zdrowia.

Firma JW Granit oferuje Państwu szeroki wachlarz usług i wyrobów z granitu , marmuru oraz kwarcytu. Firma wykonuje blaty kuchenne w bogatej kolekcji wzorów  na wymiar.

Pełna oferta firmy usług  JW Granit :

  • nagrobki
  • pomniki
  • kominki
  • posadzki
  • ściany
  • schody
  • blaty kuchenne
  • parapety

Nasza firma istnieje od 1978 roku. W tym czasie zdobyliśmy doświadczenie realizując ogromną liczbę zleceń na terenie województwa podlaskiego. W chwili obecnej firma JW Granit cieszy się ogromnym zaufaniem na rynku usług kamieniarskich w regionie miasta Łomży.

Firma powstała jako jedna z pierwszych na rynku kamieniarskim w województwie podlaskim. JW Granit specjalizuje się w produkcji nagrobków pojedyńczych i podwójnych.

JW Granit UL. JEDWABIEŃSKA 28A 18-421 PIĄTNICA

KONTAKT TELEFONICZNY: TEL 086 219 14 49, TEL/FAX 086 219 10 01

TEL. KOM. Eryk Wiśniewski 510172808

TEL. KOM. Jan Wiśniewski 502401587

Strona internetowa: www.jwgranit.pl

Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe

e-Księgarnia

Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej księgarni internetowej. Nasza księgarnia to ponad 100 książek z różnych dziedzin życia związanych z regionem łomżyńskim. Szukasz informacji o Łomży? Publikacje z e-Księgarni ŁTN to najrzetelniejsze i najobszerniejsze źródło wiedzy.

Przejdź do e-Księgarni
Ulica Długa 13 w Łomży

Publikacje

Oferta wydawnicza

Nasze publikacje to ogromna skarbnica wiedzy o Łomży i ziemi łomżyńskiej. Znajdziesz u nas książki o regionie, jego historii, przyrodzie, języku, szkolnictwie oraz dotyczących takich dziedzin badań jak archiwistyka, socjologia czy weterynaria.