posłuchaj co powie Ci Narew…

Drewniane Drzwi Klasyczne

Drewniane Drzwi Klasyczne

cze 29, 2016

Wolność w stylistyce drzwi klasycznych. Kolekcja Classic producenta drzwi drewnianych firmy Domaszewscy to niepowtarzalna stylistyka drzwi drewnianych. Uosabia styl, który od XIX wieku inspiruje architektów i artystów, a nas jako producenta zainspirował do stworzenia kolekcji klasycznej. Drzwi wykonane są z drewna sosnowego o miękkich i zaokrąglonych liniach. Nietypowe kształty o doskonałym wykończeniu podkreślają artyzm i piękno tej kolekcji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą drzwi na stronie internetowej poświęconej linii Klasycznej – www.drzwi-klasyczne.pl.

Drzwi charakteryzują się mocnym stylem klasycznym. Drzwi z tej kolekcji nadają szyku wyrafinowanym wnętrzom, a ich unikatowy luksus skupi na sobie uwagę. Dekoracyjne elementy drzwi: ozdobne ościeżnice, piękne ramki i szyby dobrane do kolorystyki produktu podkreślają znaczenie naszej kolekcji.

W naszej ofercie istotne miejsce zajmują drzwi na wymiar o niestandardowych wymiarach, a także pod nietypowe zabudowy w starych typach ościeżnic.
Wykonywane przez nas drzwi na zamówienie idealnie wpasowują się w wystrój wnętrza.
 


 

Drzwi na wymiar cieszą się bardzo dużą popularnością, gdyż są projektowane indywidualnie według potrzeb konkretnego klienta. Dzięki temu drzwi w Państwa mieszkaniu, firmie, sklepie czy restauracji stają się bardziej oryginalne, funkcjonalne i komfortowe, a przede wszystkim są idealnie dopasowane.

Zawsze chętnie służymy pomocą i doradztwem, co czyni naszą ofertę niezwykle kompleksową.

Jeśli są Państwo zainteresowani wykonaniem drzwi na wymiar, zapraszamy do kontaktu.

Domaszewscy s.c. Produkcja drzwi. Domaszewski R.K.

18-421 Piątnica, Kownaty 48 B

Tel/fax: 86 219 17 06 Kom: 505 52 25 98 Pomiar, montaż: 503 86 13 45

Strona internetowa: www.domaszewscy.pl

E-mail: doomaszewscy@wp.pl

Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe

e-Księgarnia

Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej księgarni internetowej. Nasza księgarnia to ponad 100 książek z różnych dziedzin życia związanych z regionem łomżyńskim. Szukasz informacji o Łomży? Publikacje z e-Księgarni ŁTN to najrzetelniejsze i najobszerniejsze źródło wiedzy.

Przejdź do e-Księgarni
Ulica Długa 13 w Łomży

Publikacje

Oferta wydawnicza

Nasze publikacje to ogromna skarbnica wiedzy o Łomży i ziemi łomżyńskiej. Znajdziesz u nas książki o regionie, jego historii, przyrodzie, języku, szkolnictwie oraz dotyczących takich dziedzin badań jak archiwistyka, socjologia czy weterynaria.