posłuchaj co powie Ci Narew…

Drzwi wewnętrzne wykonane na wymiar według wymagań inwestora.

Klasyka i nowoczesność nie wymaga reklamy. Oferujemy gotowe wzory oraz drzwi wykonane na zamówienie, które nigdy nie wyjdą z mody i sprawdzą się w każdym wnętrzu. Modele drzwi drewnianych pełnych i przeszklonych w rozmaitych konfiguracjach dopełnione pięknymi profilowanym opaskami . Prostota i elegancja w najlepszym wydaniu.

Wyróżnia nas oryginalne wzornictwo – współpracujemy z architektami wnętrz, dzięki czemu możemy zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Znajdziesz u nas nie tylko drzwi do domu, mieszkania, biura czy garażu, ale i pasujące do nich klamki, przeszklenia oraz listwy ozdobne.

W naszej ofercie posiadamy bogatą ekspozycję drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Oprócz drzwi katalogowych dostępne są również modele zaprojektowane przez architekta na specjalnie zamówienie.

Pragniemy zaprezentować Państwu przykładowe realizacje drzwi wewnętrznych wykonanych z drewna sosnowego lub obłogu dębowym specjalnie na wymiar dostosowany do pomieszczeń naszych Klientów. Specjalizujemy się w wykonywaniu drzwi dopasowanych do indywidualnych wymagań.

Wykonujemy demontaż dotychczasowych drzwi oraz metalowych ościeżnic. Produkujemy drzwi na tradycyjnych zawiasach oraz drzwi bezprzylgowe z zamkiem i chowanymi zawiasami. Drzwi wykonane są przede wszystkim z drewna dębowego (w obłogu dębowym) oraz sosnowego jednakże jesteśmy w stanie wykonać nietypowe zamówienia. Środek skrzydła i ościeżnicy wykonany jest z drewna miękkiego. Produkujemy oraz montujemy drewniane listwy opaskowe dopasowane do stylu drzwi, pomieszczeń oraz wymagań klienta lub projektanta.

Firma Domaszewscy to zaufany i wiarygodny partner który produkuje wyjątkowe drzwi drewniane do Twojego wnętrza. Istnieje możliwość montażu dla klientów z województwa podlaskiego, mazowieckiego oraz warmińsko-mazurskiego. Oferujemy atrakcyjne rabaty przy dużych zleceniach, dla stałych Klientów i odbiorców.

Kontakt do naszej firmy pod adresem http://www.domaszewscy.pl/?page_id=12

W naszej ofercie jak zawsze – dostępne są dwa typy drzwi wewnętrznych, kolekcje klasyczne oraz nowoczesne, a także tradycyjne drzwi sosnowe.

Zapraszamy na stronę http://drzwi-nowoczesne.pl oraz http://drzwi-klasyczne.pl . Każdy ma możliwość obejrzenia wybranych modeli w naszej firmie.

Odwiedzając nasz salon mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę oraz na fachową pomoc ze strony naszych sprzedawców.

Przed realizacją zamówienia wykonujemy pomiary otworów przeznaczonych do montażu drzwi, rozmawiamy z Klientem na miejscu aby dokładnie sprecyzować oczekiwania zamawiającego. Taki podejście to gwarancja udanej współpracy w zakresie realizacji usługi montażu.

Nie ma standardowych otworów drzwiowych. Otwory przygotowane na budowie, są najczęściej różnej szerokości i wysokości. Montażysta na podstawie pomiaru ustala z klientem czy przygotowane otwory mają odpowiednie wymiary, a w razie niezgodności ustalane jest poprawienie wymiarów lub zamówienie drzwi na wymiar.

Dbając o markę uznanego w regionie producenta udzielamy gwarancji na zamontowane przez nas drzwi.

Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe

e-Księgarnia

Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej księgarni internetowej. Nasza księgarnia to ponad 100 książek z różnych dziedzin życia związanych z regionem łomżyńskim. Szukasz informacji o Łomży? Publikacje z e-Księgarni ŁTN to najrzetelniejsze i najobszerniejsze źródło wiedzy.

Przejdź do e-Księgarni
Ulica Długa 13 w Łomży

Publikacje

Oferta wydawnicza

Nasze publikacje to ogromna skarbnica wiedzy o Łomży i ziemi łomżyńskiej. Znajdziesz u nas książki o regionie, jego historii, przyrodzie, języku, szkolnictwie oraz dotyczących takich dziedzin badań jak archiwistyka, socjologia czy weterynaria.