posłuchaj co powie Ci Narew…

Kuchnie na zamówienie

Kuchnie na zamówienie

paź 25, 2014

Olmar-meble produkuje kuchnie na zamówienie klasyczne i nowoczesne, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Projektując kuchnię pod wymiar staramy się dopasować do oczekiwań klienta. Bierzemy pod uwagę potrzeby, gust oraz zasoby finansowe.
Zamawiając kuchnię na wymiar mamy pewność optymalnego wykorzystania powierzchni, doboru rodzaju sprzętu w zabudowie oraz wolnostojącego w zależności od upodobań. Kolejnym atutem kuchni na zamówienie jest możliwość wyboru przez klienta materiału, z jakiego meble zostaną wykonane. Dzięki temu można urzeczywistnić nasze wyobrażenia o idealnej kuchni.

Do produkcji mebli na zamówienie wykorzystujemy:

fronty: lakierowane, fornirowane (półmat lub wysoki połysk), foliowane, szklane jak i z płyty meblowej
blaty: laminowane, akrylowe, z konglomeratów, kamienne
okucia: Blum, FGV, tandembox, aventos, gamet, zobal

Przed przystąpieniem do realizacji zamówienia przygotowujemy indywidualny projekt oraz komputerową wizualizację wnętrza.

OLMAR – MEBLE Mariusz Paras 18-400 Łomża, Piłsudskiego 113a

 

KONTAKT TELEFONICZNY:

TEL. KOM. 661 037 895

 

Strona internetowa: www.olmar-meble.pl

Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe

e-Księgarnia

Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej księgarni internetowej. Nasza księgarnia to ponad 100 książek z różnych dziedzin życia związanych z regionem łomżyńskim. Szukasz informacji o Łomży? Publikacje z e-Księgarni ŁTN to najrzetelniejsze i najobszerniejsze źródło wiedzy.

Przejdź do e-Księgarni
Ulica Długa 13 w Łomży

Publikacje

Oferta wydawnicza

Nasze publikacje to ogromna skarbnica wiedzy o Łomży i ziemi łomżyńskiej. Znajdziesz u nas książki o regionie, jego historii, przyrodzie, języku, szkolnictwie oraz dotyczących takich dziedzin badań jak archiwistyka, socjologia czy weterynaria.