posłuchaj co powie Ci Narew…

Nagrobki, pomniki, kominki, blaty, schody – Łomża

Nagrobki, pomniki, kominki, blaty, schody – Łomża

cze 11, 2015

Firma JW Granit zajmuje się produkcją i montażem wyrobów kamieniarskich z marmuru oraz granitu.
Nasza oferta obejmuje nagrobki, pomniki, posadzki i ściany, blaty kuchenne, elementy wykończeniowe kuchni, elewacje, kominki.
Wszystkie produkty i usługi wykonywane są przy użyciu nowoczesnych maszyn i urządzeń, a wyszkolona kadra jest gwarantem ich najwyższej jakości.
Służymy doradztwem w zakresie wyboru materiałów i wzorów w oparciu o bogatą ofertę gotowych wyrobów, katalogów firmowych, próbek materiałów.
Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje klientów – chętnie zrealizujemy ich własne pomysły.

Nasza oferta:

Blaty – do kuchni, łazienki, czy salonu. Firma JW Granit tworzy blaty z różnych materiałów: marmuru, granitu, piaskowca, czy konglomeratu.

Elewacje – odpowiednio dobrany kamień potrafi nadać budynkowi niepowtarzalny urok. JW Granit tworzy elewacje różnego rodzaju: frontowe, tylne, boczne, ogrodowe. Elewacje tworzymy z granitu, marmuru, piaskowca, konglomeratu.

Kominki – wykonujemy kominki tradycyjne i nowoczesne według naszych wzorów lub propozycji naszych klientów.

Łazienki – nawet niewielka ilość kamiennych detali sprawi, że Twoja łazienka będzie wyjątkowa, wykonujemy niepowtarzalne brodziki, blaty umywalkowe i wyjątkowe elementy dekoracyjne.

Parapety – na zewnątrz polecamy pogatą ofertę granitów, wewnątrz domu doskonale spisują się marmury, trawertyny, konglomeraty.

Posadzki – posadzka to ostatnia warstwa podłogi o charakterze dekoracyjnym, piękna posadzka potrafi nadać wnętrzu wyjątkowy klimat, ogromną zaletą podłóg wykonanych z kamienia naturalnego jest ich trwałość

Schody – zewnętrzne wykonuje się głównie z granitu lub piaskowca z zastosowaniem antypoślizgów, schody oraz stopnie mogą być najpiękniejszym meblem w twoim domu. Wystarczy pięknie wkomponować je w wystrój domu nadając mu wyjątkowy charakter.

Pozostałe – wykonujemy również nietypowe dekoracyjne elementy wykończeniowe, jesteśmy otwarci na pomysły naszych Klientów,

Kamień ze względu na swoje walory estetyczne i wyjątkową trwałość jest wyjątkowym materiałem wykończeniowym. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług związanych z obróbką kamienia. Ze względu na wieloletnie doświadczenie, nie obawiamy się podejmowania bardziej wymagających zleceń.

JW GRANIT

UL. JEDWABIEŃSKA 28A

18-421 PIĄTNICA

Strona internetowa: www.jwgranit.pl

email: granit@jwgranit.pl

Tel. kom.: TEL +48 86 219 14 49

Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe

e-Księgarnia

Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej księgarni internetowej. Nasza księgarnia to ponad 100 książek z różnych dziedzin życia związanych z regionem łomżyńskim. Szukasz informacji o Łomży? Publikacje z e-Księgarni ŁTN to najrzetelniejsze i najobszerniejsze źródło wiedzy.

Przejdź do e-Księgarni
Ulica Długa 13 w Łomży

Publikacje

Oferta wydawnicza

Nasze publikacje to ogromna skarbnica wiedzy o Łomży i ziemi łomżyńskiej. Znajdziesz u nas książki o regionie, jego historii, przyrodzie, języku, szkolnictwie oraz dotyczących takich dziedzin badań jak archiwistyka, socjologia czy weterynaria.