posłuchaj co powie Ci Narew…

ORGANIC – FABRYKA SMAKU

ORGANIC – FABRYKA SMAKU

lut 2, 2017

Trudno wyobrazić sobie dobrą kuchnię bez pieprzu, chili czy angielskiego ziela. Sklep internetowy firmy ORGANIC – „Fabryka Smaku” – wzbogaci Twoją kuchnię o wyjątkowe przyprawy. Nasze mieszanki powstają tylko z naturalnych składników, nadających przyrządzanym potrawom doskonałego smaku oraz aromatu.

Doskonałe produkty do restauracji i domowej kuchni.

Unikalność i wyjątkowość naszych naturalnych mieszanek będzie sprawiała, że właśnie w Twojej restauracji mięso będzie smakować najlepiej, a sałatka będzie zawierała składnik, o którym wie tylko szef kuchni, jego ekipa i my – Fabryka Smaku Organic.

ORGANIC Dorota Galanek – Lorek

Ulica: Nowogrodzka 58, 18-400 Łomża,

NIP: 718-135-10-65 , REGON: 200146358

tel./fax (86) 473-78-30 tel.kom. 664-950-362 tel.kom. 664-950-363

Strona internetowa: www.smaknamiare.pl oraz www.organic.net.pl

E-mail: dgl@organicdgl.pl

Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe

e-Księgarnia

Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej księgarni internetowej. Nasza księgarnia to ponad 100 książek z różnych dziedzin życia związanych z regionem łomżyńskim. Szukasz informacji o Łomży? Publikacje z e-Księgarni ŁTN to najrzetelniejsze i najobszerniejsze źródło wiedzy.

Przejdź do e-Księgarni
Ulica Długa 13 w Łomży

Publikacje

Oferta wydawnicza

Nasze publikacje to ogromna skarbnica wiedzy o Łomży i ziemi łomżyńskiej. Znajdziesz u nas książki o regionie, jego historii, przyrodzie, języku, szkolnictwie oraz dotyczących takich dziedzin badań jak archiwistyka, socjologia czy weterynaria.