posłuchaj co powie Ci Narew…

Pellet z dowozem do Łomży

Pellet z dowozem do Łomży

lis 9, 2020

Sklep internetowy zamowopal.pl w swojej ofercie posiada pellet wielu producentów. Naszą ofertę wyróżnia atrakcyjna cena, która również zdecydowanie przemawia za wypróbowaniem tego nowoczesnego i przyjaznego środowisku opału. Pellet jest wytwarzany z całkowicie naturalnych trocin, wiórek oraz zrębków drewnianych, które pozostają w formie odpadów jako pozostałość po obróbce drewna. Do najpopularniejszych rodzajów pelletu zaliczany jest ten otrzymywany z trocin drzew iglastych, głównie sosny. Podczas samej produkcji trociny te zostają sprasowane pod wysokim ciśnieniem, w efekcie czego powstają niewielkie granulki o kształcie przypominającym walec i wymiarach nieprzekraczających kilku centymetrów. Dzięki tym ergonomicznym rozmiarom granulek, samo napełnianie kotła opałem jest łatwe oraz nie wymaga wiele wysiłku. Pellet jest więc całkowicie ekologicznym materiałem opałowym, który jest jednocześnie porównywalny pod względem kaloryczności z konwencjonalnymi paliwami stałymi i płynnymi. Opał ten nie generuje podczas spalania żadnych szkodliwych substancji do atmosfery ani zanieczyszczeń stałych, takich jak chociażby pył albo kurz. Z tego samego powodu pellet sprzedawany w praktycznych workach nie brudzi mieszkania i może być przechowywany w dowolnym miejscu w domu, niekoniecznie w kotłowni. Ogrzewanie pelletem w specjalnie przystosowanym do tego kotle powoduje minimalne powstawanie popiołu, dzięki czemu nie ma potrzeby częstego czyszczenia popielnika.

 

PELLET W OFERCIE

Najwyższej jakości pellet, węgiel i ekogroszek dla klientów powiatu łomżyńskiego i Łomży

Dane podstawowe

Dane firmy

P.U. Moden Jarosław Modzelewski Modzele Skudosze 59a, 18-400 Łomża

NIP

7181439280

REGON

450725163

 

Strona internetowa: https://zamowopal.pl

Kontakt – skład opału

Telefon508 940 400

500 384 951

emailbiuro@surowcemoden.pl

AdresModzele Skudosze 59A

18-400 Łomża

Sposób płatnościMożliwość płatności kartą

Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe

e-Księgarnia

Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej księgarni internetowej. Nasza księgarnia to ponad 100 książek z różnych dziedzin życia związanych z regionem łomżyńskim. Szukasz informacji o Łomży? Publikacje z e-Księgarni ŁTN to najrzetelniejsze i najobszerniejsze źródło wiedzy.

Przejdź do e-Księgarni
Ulica Długa 13 w Łomży

Publikacje

Oferta wydawnicza

Nasze publikacje to ogromna skarbnica wiedzy o Łomży i ziemi łomżyńskiej. Znajdziesz u nas książki o regionie, jego historii, przyrodzie, języku, szkolnictwie oraz dotyczących takich dziedzin badań jak archiwistyka, socjologia czy weterynaria.