posłuchaj co powie Ci Narew…

Psycholog Łomża

Psycholog Łomża

wrz 21, 2017

MAGDALENA STECZKOWSKA – Psycholog Łomża

Pomoc psychologa – Łomża
Gwarantuję wysoki poziom usług psychologicznych. W pracy kieruję się wytycznymi zawartymi w kodeksie etyczno – zawodowym psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Główne zasady to dyskrecja, rzetelność i profesjonalizm. Sposób pracy dobieram do zgłaszanego rodzaju trudności. Szukam najlepszej formy pomocy i wsparcia.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Usługi psychologiczne dla pacjentów z Łomży i powiatu łomżyńskiego:

Konsultacje psychologiczne

Omawiamy trudności, przeprowadzam poradnictwo psychologiczne i psychoedukację. Wspólnie z pacjentem identyfikujemy problem i określamy dalsze działania.

Terapia indywidualna

Terapia indywidualna to współpraca ze mną ukierunkowana na poprawę samopoczucia, usunięcie dolegliwych objawów, zmniejszanie cierpienia, zmiany w zachowaniu i osobowości. Rozwiązanie problemu odbywa się podczas cyklu spotkań.

Interwencja kryzysowa

Interwencja kryzysowa to pomoc psychologiczna, której udzielam w nagłych przypadkach osobom, rodzinom lub grupom osób, które przeżyły krytyczne wydarzenie lub obecnie doświadczają kryzysu psychicznego. Jej celem jest zdiagnozowanie sytuacji kryzysu i jednoczesne znalezienie sposobów poradzenia sobie z nim oraz opracowanie planu „antykryzysowego”.

Terapia traumy

Terapia traumy to spotkania terapeutyczne dla osób, które doświadczyły lub były świadkami wydarzenia związanymi ze śmiercią lub zagrożeniem życia bądź poważnym zranieniem. Pomagam osobom doświadczającym każdego rodzaju traumy, także w zaburzeniu stresowym pourazowym – PTSD.

Prywatna Praktyka Psychologiczna Magdalena Steczkowska

Adres: Księżnej Anny 27, 18-400 Łomża, Polska

Telefon: 790 612 767 Email: biuro@psycholog.lomza.pl

Strona internetowa: psycholog.lomza.pl

Facebook:

Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe

e-Księgarnia

Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej księgarni internetowej. Nasza księgarnia to ponad 100 książek z różnych dziedzin życia związanych z regionem łomżyńskim. Szukasz informacji o Łomży? Publikacje z e-Księgarni ŁTN to najrzetelniejsze i najobszerniejsze źródło wiedzy.

Przejdź do e-Księgarni
Ulica Długa 13 w Łomży

Publikacje

Oferta wydawnicza

Nasze publikacje to ogromna skarbnica wiedzy o Łomży i ziemi łomżyńskiej. Znajdziesz u nas książki o regionie, jego historii, przyrodzie, języku, szkolnictwie oraz dotyczących takich dziedzin badań jak archiwistyka, socjologia czy weterynaria.