posłuchaj co powie Ci Narew…

Skup złomu i skład opału blisko Łomży i Zambrowa

Skup złomu i skład opału blisko Łomży i Zambrowa

sie 27, 2014

Rozejrzyj się dookoła i sprawdź, czy czasem w otoczeniu Twojej posesji, w warsztacie, piwnicy, w ogródku działkowym i każdym innym miejscu nie zalega złom stalowy, żeliwny czy metali nieżelaznych. Zamiast go kolekcjonować lepiej przekazać złom do naszego skupu, przy okazji zyskując parę groszy. Skorzystaj więc z okazji, aby zdobyć szybką gotówkę i uporządkować otaczającą Cie przestrzeń.

Przedsiębiorstwo MODEN działające na terenie miasta Łomży, Zambrowa i okolic zaprasza.

Prowadzimy skup złomu stalowego, metali kolorowych : stali, miedzi, mosiądzu, stali nierdzewnej, ołowiu, cynku oraz aluminium. Dodatkowo oferujemy najwyższej jakości materiały opałowe w atrakcyjnych cenach: kostkę, orzech, groszek oraz ekogroszek.

Jeśli chcesz sprzedać złom skontaktuj się z nami. Zapewniamy atrakcyjne ceny!

Wywóz większej ilości złomu obsługujemy własnym transportem. Posiadamy precyzyjną wagę elektroniczną, która pozwala dokładnie zważyć skupowane materiały. W Twojej obecności sprawdzimy ile ważą sprzedawane przez Ciebie produkty, wyliczymy należność, a gotówkę otrzymasz od ręki.

 

Skup złomu – skład opału P.U. MODEN Jarosław Modzelewski

adres : Modzele Skudosze 59A; 18-400 Łomża

Strona internetowa: www.surowcemoden.pl

email: biuro@surowcemoden.pl

tel. 86 219-30-11 tel.kom 500 384 951

Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe

e-Księgarnia

Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe

Serdecznie zapraszamy do naszej nowej księgarni internetowej. Nasza księgarnia to ponad 100 książek z różnych dziedzin życia związanych z regionem łomżyńskim. Szukasz informacji o Łomży? Publikacje z e-Księgarni ŁTN to najrzetelniejsze i najobszerniejsze źródło wiedzy.

Przejdź do e-Księgarni
Ulica Długa 13 w Łomży

Publikacje

Oferta wydawnicza

Nasze publikacje to ogromna skarbnica wiedzy o Łomży i ziemi łomżyńskiej. Znajdziesz u nas książki o regionie, jego historii, przyrodzie, języku, szkolnictwie oraz dotyczących takich dziedzin badań jak archiwistyka, socjologia czy weterynaria.